pobierz demo
pobierz demo
RAKSSQL

RAKSSQL

System RAKSSQL, dzięki szerokiej gamie funkcjonalności, pozwala zwiększyć efektywność codziennej pracy pracowników działów sprzedaży w firmach prowadzących działalność handlową, usługową i produkcyjną.

System RAKSSQL umożliwia automatyzację procesu obsługi sprzedaży i zamówień, zakupów czy rozliczeń z kontrahentami. Oprócz wystawiania i zarządzania fakturami VAT, zaliczkowymi, pozwala na prowadzenie zarówno obsługi sprzedaży detalicznej (paragony, kody kreskowe), jak i hurtowej (rezerwacje towarów na podstawie zamówień, faktury proforma). Umożliwia też prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Elastyczność systemu przejawia się również w możliwości zastosowania na dokumentach dowolnego sposobu płatności, wcześniej zdefiniowanego przez użytkownika. System zdejmuje z użytkownika obowiązek kontroli numeracji dokumentów i zachowania jej ciągłości, ale pozostawia jednocześnie możliwość zastosowania dowolnego sposobu numerowania dokumentów.

Prosty proces wystawiania dokumentów - użytkownik ma możliwość szybkiego wyboru kontrahenta wg nazwy skróconej, NIP lub kodu kreskowego, a także możliwość przypisania do kontrahenta ceny domyślnej. Istnieją różne sposoby naliczania VAT w dokumentach handlowych: od sumy, od netto, od brutto.

Panel sterujący kontrahentami - w systemie RAKSSQL dzięki połączeniu części sprzedażowej i CRM stworzony został panel, umożliwiający wygodną pracę z danymi Klienta. Z okna kontrahenta użytkownik ma pełny dostęp do informacji związanych z danym klientem, m.in. posiada dostęp i podgląd do historii zakupów i sprzedaży, operacji z kontrahentem, należności i zobowiązań, zamówień i ofert, danych kontaktowych. W ten sposób otrzymujemy centrum informacji z okna przeglądu kontrahenta.

RAKSSQL daje użytkownikom swobodę w określaniu parametrów pracy programu, dostosowywaniu wydruków lub zestawień do potrzeb bądź wymagań.

RAKSSQL W tej kategorii nie ma produktów.