pobierz demo
pobierz demo
pobierz demo
ZASTOSOWANIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Faktury

  Faktury

                           

  Wystawianie faktur to niebywale istotne zagadnienie w działalności każdego przedsiębiorstwa. Programy wykorzystywane do generowania dokumentów powinny m.in. odciążać użytkownika w kontroli zachowania ciągłości numeracji, umożliwiać sprawne wpisanie pozycji na dokument, poprawnie określić wartości towarów lub usług, kwoty podatku VAT, formy i terminy płatności.

  Te wszystkie działania powinny zostać wykonane szybko i sprawnie aby umożliwić użytkownikowi wystawienie w krótkim czasie wielu dokumentów.

  W naszej ofercie znajdują się programy różnych producentów ułatwiające proces wystawiania faktur. Skorzystaj z jednego z nich a fakturowanie przestanie być uciążliwe. Wybierz poniżej dowolny z nich i przekonaj się jak ułatwi Twoją pracę.

  WAPRO enova365 RAKSSQL • Sprzedaż, magazyn

  Sprzedaż, magazyn

  Moduły odpowiedzialne za realizację sprzedaży obsługują funkcje będące rozwinięciem procesu wystawiania faktur. Umożliwiają wystawianie wszystkich dokumentów wykorzystywanych do ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych - zarówno związanych ze sprzedażą, jak i zakupami.

  Odpowiadają również za obrót magazynowy. Wspierają użytkowników w trakcie obsługi zamówień składanych do dostawców lub przyjmowanych od odbiorców. Dają możliwość obsługiwania transakcji z kontrahentami nie tylko na rynku krajowym, ale również poza granicami.    • CRM

  CRM

  CRM to sfera działań, która ma bardzo duży wpływ na efekty uzyskiwane przez przedsiębiorstwo. Właściwie budowane i rozwijane relacje z klientami dają gwarancję uzyskania stabilnego rozwoju organizacji.

  Systemy dostępne w tej części serwisu dają możliwość ewidencjonowania i przetwarzania zgromadzonych danych. Dane te są podstawą do analiz, których efektem są decyzje o kolejnych działaniach lub aktywnościach podejmowanych przez firmy w stosunku do swoich klientów.

  Sprawdź nasze programy i wybierz najlepszy dla siebie.

      • E-commerce

  e-commerce

  E-commerce to szeroko rozumiany obszar działań handlowych prowadzonych przez firmy z wykorzystaniem Internetu.

  W części tej dostępne są rozwiązania umożliwiające sprzedaż oferty firmy przez sklepy internetowe zintegrowane z głównym systemem. Programy wspomagają też obecność oferty firmy w portalach aukcyjnych oraz udostępniają narzędzia do zarządzania wieloma ofertami.

  Ostatnia grupa to rozwiązania sprzedaży mobilnej dedykowane dla rozproszonych struktur sprzedaży.

 • Produkcja

  Produkcja

  Zadaniem programów umożliwiających wspomaganie procesów produkcyjnych jest z jednej strony kalkulacja kosztu wytworzenia produktów, z drugiej zaś optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów. Technologie produkcyjne bardzo często mają postać złożonych i wzajemnie powiązanych operacji - program umożliwia bieżąca kontrolę wykonywania poszczególnych etapów/czynności.

  System ma na celu również osiągnięcie optymalizacji w zakresie zamawiania surowców niezbędnych w procesie produkcji.

  Wybierz jeden z programów z naszej oferty. • Księga Handlowa

  Programy do księgowości - Księga handlowa

  Programy księgowe nie są rzecz jasna zastępstwem dla doświadczonych pracowników - to narzędzia, które w rękach tych pracowników usprawniają rejestrację danych finansowych i księgowych w przedsiębiorstwie. Bez poprawnej ewidencji tych danych trudno byłoby podejmować właściwe decyzje o sposobie zarządzania kapitałem oraz ewentualnym przesuwaniem niektórych dostępnych środków. Ten analityczny obraz przedsiębiorstwa wpływa z kolei na dobrą ocenę kondycji finansowej oraz postrzeganie przez potencjalnych partnerów i kontrahentów. Program obejmujący księgowość jest też przydatny podczas kontroli zewnętrznych.

  Programy księgowe to rejestracja operacji finansowych

  Odpowiedni program do księgowości umożliwia między innymi klasyfikowanie: należności, zobowiązań, wydatków czy wpływów. To także systematyczna kontrola stanu zapasów oraz rezerw w pewnych obszarach. Takie oprogramowanie informatyczne spełnia również najwyższe standardy ochrony danych i zgodności z przyjętymi zapisami ustawowymi. Przejrzystość, a także transparentność są kluczowe dla zbudowania zaufania pomiędzy stronami współpracy biznesowej. Pomogą w tym powyższe programy, które znacznie usprawnią działanie każdego przedsiębiorstwa.

  Wygodna księga handlowa w programie księgowym

  Prowadzenie księgowości i rachunkowości w przedsiębiorstwie bez programów księgowych jest uciążliwe a wielu pracowników działów księgowości w firmach nie wyobraża sobie realizacji swoich zadań bez wykorzystania tych programów. Dostosowany do naszych potrzeb system ewidencji pozwala na uniknięcie nadużyć i jasne sprecyzowanie przepływu wszelkich rachunków w obszarze firmy. Chronologiczne zapisy zdarzeń w programie księgowym prowadzone są systematycznie, a tym samym w przypadku kontroli proces ich weryfikacji nie jest czasochłonny. W specyfikacji ksiąg handlowych znajdują się zapisy obrotów, sald, zestawienia, a także wykaz składników aktywów i pasywów.

  Bieżące monitorowanie finansów w programie księgowym

  Niewątpliwym ułatwieniem programów do księgowości pozostaje bieżące monitorowanie wszystkich finansów. Możliwość szerokiej analizy pozwala na weryfikację przychodów, kosztów i wydatków zgodnie ze strategią firmy oraz pozwala mieć je pod kontrolą. Atutem dostępnych w naszej ofercie rozwiązań z zakresu programów do księgowości jest ich elastyczność. W ofercie znajdują się popularne programy księgowe czołowych krajowych producentów.

    • Księga Podatkowa

  Księga podatkowa

  Programy dostepne w tym dziale umożliwiają prowadzenie rozliczeń podatkowych w oparciu o Księgę przychodów i rozchodów lub Ryczałt ewidencjonowany.

  Wszystkie dostępne w tej części produkty spełniają wymogi zgodności z Ustawą dotyczącą prowadzenia ksiąg przy użyciu komputera.    • Kadry i Płace

  Program kadrowo płacowy

  Niezależnie od skali prowadzonej działalności gospodarczej profesjonalne administrowanie dostępnymi zasobami wymaga odpowiedniego wyposażenia technologicznego. Oczywiście, za samo zarządzanie będą odpowiadać wykwalifikowani pracownicy, ale w obecnych czasach trudno sobie wyobrazić administrowanie zasobami personalnymi firmy bez programu kadrowo-płacowego. Stanie się on wsparciem w procesie planowania i realizacji wielu firmowych zagadnień oraz inwestycji w kapitał ludzki. Bez pomocy nowoczesnego oprogramowania byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Wykorzystanie takich modułów ogranicza również ryzyko popełnienia błędu.

  Korzyści z wyboru profesjonalnego programu kadrowo-płacowego

  Decyzja o skorzystaniu z programu kadrowo-płacowego oznacza wymierne korzyści związane z: ewidencjonowaniem czasu pracy, planowaniem i rozliczaniem urlopów, obsługą umów, dostępnymi możliwościami płacowymi, bieżącymi wypłatami czy dodatkowymi benefitami. Ułatwia również wymianę informacji z ZUS, GUS i PFRON. Taka inwestycja może też oznaczać wymierne oszczędności w kosztach obsługi zasobów kadrowych. Zakup programu kadrowo-płacowego zwróci się zatem w postaci wzrostu efektywności działania. Zapewnia on równocześnie pełne bezpieczeństwo zgromadzonych danych wrażliwych.

    • Środki Trwałe

  Środki trwałe

  W części tej dostępne są programy umożliwiające prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych.

  Programy wspomagają użytkowników w określaniu planów amortyzacji poszczególnych elementów wchodzacych w skład majątku przedsiębiorstwa, jak i obsługują wszytskie wydarzenia, jakim mogą podlegać środki trwałe.

  W przypadku niektórych programów moduł odpowiedzialny za obsługę Środków Trwałych jest nierozerwalnie związany z systemem księgowym.

      • Biura rachunkowe

  Program księgowy dla biur rachunkowych - dlaczego warto z niego korzystać?

  Pozyskując dowolny program księgowy dla biur rachunkowych z przygotowanej przez nas oferty, zyskujesz narzędzie ułatwiające obsługę księgową klientów. Dzięki niemu wszystkie dane klientów pozostają odpowiednio zabezpieczone, a wykonywanie poszczególnych czynności, w tym m.in. księgowanie dokumentów, generowanie deklaracji rozliczeniowych czy też analiz finansowych, zajmuje mniej czasu i minimalizuje praktycznie do zera ryzyko popełnienia jakiegokolwiek błędu. Programy księgowe dla biur rachunkowych z naszej oferty pozwalają ich właścicielom na stały rozwój swoich firm oraz sprawną obsługę coraz większej liczby klientów.

  Przyjazne w obsłudze programy księgowe dla biura rachunkowego

  Proponowane programy księgowe dla biura rachunkowego tworzone są w taki sposób, aby z ich obsługą był w stanie poradzić sobie dosłownie każdy. Rozpoznanie wszystkich ich funkcji nie zajmuje zbyt dużo czasu, a korzystanie z nich szybko staje się intuicyjne. Programy księgowe dla biur rachunkowych są nieodzownym narzędziem do wykorzystania przez nowoczesne biura rachunkowe.